Het Team

Lieve Achten is directeur, founder en motor van [ew32], al meer dan 20 jaar actief in innovatieve participatieprojecten – als inspirator, coördinator en facilitator van sociaal-maatschappelijke projecten binnen de sector jeugd, welzijn en cultuur.

Consulent voor sociale innovatie.

lieve@ew32.be

Coördinator

Bram Allegaert

    • Coördinatie team en projecten
    ESF CONNEXT project

bram@ew32.be
+32 456 05 91 63

 

 

Beleid & Ontwikkeling

Lennert Mottar

Beleid
Ontwikkeling
(Communicatie)

lennert@ew32.be
+32 474 42 48 59

Educatief Medewerker

Hanne Van Vlierberghe

Trainingen
Onderzoek
Ontwikkeling

hanne@ew32.be
+32 468 22 38 31

Projecten en Boekingen

Mattias Poedts

Marktonderzoek
Distributie games
Trainingen

mattias@ew32.be
+32 475  23 58 23

Communicatie

Jolien De Ridder  (Moederschapsrust)

Communicatie
Opvolging projecten

jolien@ew32.be
+32 485 39 49 98