Het Team

Lieve Achten is directeur, founder en motor van [ew32], al meer dan 20 jaar actief in innovatieve participatieprojecten – als inspirator, coördinator en facilitator van sociaal-maatschappelijke projecten binnen de sector jeugd, welzijn en cultuur. Consulent voor sociale innovatie.

lieve@ew32.be

Bram Allegaert is algemeen coördinator van de vzw en van het ESF Connext project.

bram@ew32.be
+32 456 05 91 63

Lennert Mottar draagt bij aan beleid & ontwikkeling en is onze full-time speelvogel en in-house game-designer.

lennert@ew32.be
+32 474 42 48 59

Hanne van Vlierberghe is educatief medewerker. Ze staat onder meer in voor Trainingen, onderzoek en ontwikkeling.

hanne@ew32.be
+32 468 22 38 31

Mattias Poedts staat in voor projecten en boekingen. Hij doet aan marktonderzoek, verspreid onze games over Vlaanderen en staat mee in voor trainingen.

mattias@ew32.be
+32 475  23 58 23


Lula Timmerman is medewerker communicatie en marketing. Ze werkt daarnaast mee aan de ontwikkeling van de games.

lula@ew32.be