Wie zijn we

Lieve Achten is directeur, founder en motor van [ew32], al meer dan 20 jaar actief in innovatieve participatieprojecten – als inspirator, coördinator en facilitator van sociaal-maatschappelijke projecten binnen de sector jeugd, welzijn en cultuur.

Consulent voor sociale innovatie.

lieve@ew32.be

 

 

Coördinator

Bram Allegaert

  • Coördinatie team en projecten
  • ESF CONNEXT project

bram@ew32.be
+32 456 05 91 63

 

 

 

Educatief Medewerker

Marie Van Son

  • Trainingen
  • Onderzoek

marie@ew32.be
+32 468 22 38 31

 

 

 

Projecten en Boekingen

Pieterjan Bogaert

  • Marktonderzoek
  • Distributie games

pieterjan@ew32.be
+32 456  14  91  88

 

 

 

Communicatie

Jolien De Ridder

  • Communicatie
  • Opvolging projecten

jolien@ew32.be
+32 485 39 49 98

 

 

 

 

Educatief Medewerker

Florence Warlop

  • Trainingen
  • Ontwikkeling

florence@ew32.be
+32 479 49 70 47